Strona o nas

O naszej firmie słow kilka

Firma Kwintal. Kowalstwo Artystyczne specjalizuje się w szeroko rozumianej obróbce stali czarnej i nierdzewnej. Podstawowym założeniem jest ręczne wykonywanie wszystkich elementów oraz dbałość o detale wykończeniowe naszych wyrobów. Produkowane w Firmie KWINTAL balustrady (zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne), bramy wjazdowe, furtki, ogrodzenia, etc.ogrodzenia, bramy jak i kraty, dają duże poczucie bezpieczeństwa właścicielom posesji i tworzą je dostojniejszymi. Balustrady schodowe, tarasowe czy też balkonowe spełniają funkcje zabezpieczającą i jednocześnie upiększają wnętrza i tereny na których się znajdują. Dla naszych klientów wykonujemy wysokiej jakości Nasz katalog znajdziesz tu -> "Katalog"..

Zajmujemy się również wykonywaniem metalowych elementów dekoracji wnętrz takich jak: stoliki kawowe, krzesła lampy, świeczniki, ramy luster, w tradycyjnych jak nowoczesnych stylach takich jak: Rust, Industrial, Steampunk, Venge, Loft itp. W naszej ofercie znajdują się również elementy dekoracji ogrodu.

Realizujemy również nietopowe projekty oryginalnych mebli czy konstrukcji. Więc jeśli masz ciekawy pomysł skontaktuj się z nami, na pewno się dogadamy.

Poza tradycyjnymi technikami firma “Kwintal” zajmuje się spawaniem stali nierdzewnej i manualnym cięciem plazmą.

Pełną listę naszych usług znajdziesz tutaj “Usługi”, a nasze zrealizowane projekty tutaj “Projekty”.

Lokalizacja naszej firmy

KWINTAL. Kowalstwo Artystyczne
Grzegorz Kusek
Przebendów 42
39-308 Wadowice Górne
794-632-708
kwintal.kowalstwo@gmail.com